بالا

📌لیست بهترین جراحان بینی اردبیل

معرفی بهترین جراحان بینی در اردبیل

در این مقاله ی کوتاه تلاش کرده ایم انتخاب بهترین جراح بینی اردبیل را برای شما آسانتر کنیم. ازین رو تصمیم داریم به معرفی اجمالی هر یک از جراحان بپردازیم و سپس در صفحه ای مجزا (صفحه پروفایل جراحان) هریک را به تنهایی و با جزییات بیشتری معرفی کنیم. در حد امکان تصاویر نمونه کار جراحان را در صفحه پروفایل به نمایش میگذاریم تا انتخاب بهتر و آسانتری داشته باشید. البته گفتنی‌ست انتخاب جراح بینی به این راحتی نمیباشد و نیازمند زمان و دقت بیشتر است. در ادامه نکات بیشتری را به شما یادآوری خواهیم کرد تا با دید بازتری به انتخاب جراح خود بپردازید.
نکته‌ی اول؛ « اصلا چه نیازی به این سختگیری در انتخاب جراح می‌باشد؟» برخی از زیباجویان بر این باورند که اگر جراحی زیبایی بینی به خوبی هم پیش نرفت و به نتیجه‌ی مطلوب نرسیدند، می‌توانند مجدد شانس خود را امتحان کنند و تن به جراحی بینی ترمیمی– یا همان جراحی ثانویه– بسپارند. بخاطر داشته باشید که در جراحی ترمیمی شانس زیادی برای زیبا شدن وجود ندارد. حتی گاها بعد از عمل، عملکرد بینی دچار مشکلات دائمی از قبیل: تنفس صدادار، تنگی راه تنفسی، بسته شدن راه تنفسی و …می‌شود. پس بهتر است دقت کافی را در انتخاب جراح بینی خود داشته باشید.
برخی زیباجویان از ما می پرسند: «آیا بهتر نیست برای جراحی زیبایی بینی به تهران بیاییم!؟»
پاسخ ما؛ خوشبختانه امروزه جراحان باتجربه‌ای در شهرهایی نظیر زاهدان، کرمان، اردبیل و سایر شهرهایی که تبلیغات کمتری برای عمل‌های زیبایی در آنها صورت گرفته، مشغول به فعالیت‌اند. کافیست با این جراحان و نمونه کارهایشان آشنا شوید.
قصد ما معرفی جراحان زیبایی بینی به شما عزیزان می‌باشد تا متخصصین باتجربه اردبیل را بیشتر بشناسید.

تصاویر جراحی 📌لیست بهترین جراحان بینی اردبیل - مجله راینوپلاستی

لیست بهترین جراح بینی در اردبیل

جراحان زیادی در استان اردبیل و بخصوص شهر اردبیل در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت دارند . البته بسیارند جراحانی که نام و نشانی از آن ها در شبکه های مجازی یافت نمیشود ولی در حرفه ی خود متخصص و باتجربه هستند. هدف ما این است که در آینده ای نه چندان دور پزشکانی که کمتر شناخته شده اند را بتوانیم به زیباجویان معرفی کنیم.
در این صفحه تلاش کرده ایم تا جای امکان متخصصین جراحی بینی را به اختصار معرفی کنیم و کمی از رزومه و سوابقشان را برشماریم.

توجه داشته باشید جراحان به ترتیب حروف الفبا معرفی شده اند و هیچ رتبه بندی انجام نشده است. در نهایت این شما هستید که به سراغ متخصصین می روید و پس از تحقیقات بهترین را انتخاب میکنید!

دکتر مسعود انظاری

اولین جراحی که قرار است معرفی کنیم، دکتر مسعود انظاری از جراحان باتجربه و سرشناس شهر اردبیل است که زمان زیادی در زمینه جراحی‌های بینی سپری کرده است. دکتر انظاری متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن و جراحی زیبایی می‌باشند. فعالیت اصلی ایشان در حوزه جراحی های زیبایی بینی و صورت بوده، فعالیت ایشان از سال ۱۳۸۰ آغاز گردیده است. تعداد کیس های جراحی دکتر انظاری در زمینه زیبایی بیش از هزاران مورد بوده است.
این جراح با تجربه در ساختمان پزشکان نوید، واقع در محله سرچشمه طبابت میکند.
اگر قصد انجام جراحی همزمان بینی و پلک یا لیفت شقیقه دارید هم چنین اگر تمایل به تزریق بوتاکس دارید بهتر است از نمونه کارهای این جراح باتجربه دیدن فرمایید.

دکتر مسعود انظاری

دکتر آتنا توسلی

خانم دکتر آتنا توسلی، پزشک مهربان ساکن ساختمان پزشکان بابک واقع در خیابان شمس شهر اردبیل که تجربه‌ی زیادی در جراحی های زیبایی بینی دارند و سالهاست دستان هنرمندانشان زیبایی بخش بینی زیباجویان شده است.خانم دکتر توسلی متخصص جراحی های گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه جراحی بینی در شهر اردبیل میباشند. در میان عمل های زیبایی بینی که انجام داده اند مدل های بینی طبیعی و نیمه فانتزی، بسیار به چشم میخورد. بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های ارتباطی یا آدرس پیج اینستاگرام و لوکیشن مطب از صفحه پروفایلشان دیدن فرمایید.

پروفایل دکتر آتنا توسلی

دکتر کسری توسلی

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی در اردبیل آقای دکتر کسری توسلی، پزشک خوش روی ساکن ساختمان پزشکان مرکزی طوی در میدان سرچشمه واقع در شهر اردبیل می‌باشد . ایشان متخصص جراحی های گوش،‌حلق و بینی هستند.
در پیج کاری‌شان تصاویر متعددی از زیباجویانی که عمل بینی انجام داده اند، قرار داده شده است. سپری کردن وقت در گالری پیج‌شان به راستی که لذت بخش است. بینی هایی که اکثرا به سبک فانتزی و نیمه فانتزی به طرز هنرمندانه ای جراحی شده اند. همینطور کیس های انحراف بینی به خوبی و با موفقیت جراحی شده اند.
زیباجویانی که قصد عمل بینی به سبک فانتزی و نیمه فانتزی را دارند حتما به مطب ایشان سری بزنند. در ادامه چند نمونه از تصاویر زیبارویانی که مُراجع دکتر بوده اند و بینی شان با سرانگشتان توانمند دکتر دشتی اصلاح و آراسته شده را می‌بینید.
برای مشاهده نمونه کارهای عمل زیبایی بینی دکتر توسلی و اطلاعات تماس از پروفایل ایشان دیدن فرمایید.

پروفایل دکتر کسری توسلی

دکتر منیژه جعفری

خانم دکتر منیژه جعفری، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در شهر اردبیل میباشد. با توجه به نمونه عمل هایی که در پیج اینستاگرام دکتر جعفری دیده میشود تبحر ایشان در جراحی بینی به سبک طبیعی کاملا به چشم می آید.
امروزه افراد زیادی مایلند نقص بینی خود را از بین ببرند و در عین حال ظاهری کاملا دست‌نخورده و نچرال داشته باشند. یکی از پیشنهادات ما برای این افراد مراجعه به مطب دکتر جعفری میباشد.
پیشنهاد میشود سری به صفحه اینستاگرام دکتر جعفری بزنید آی‌دی پیج در صفحه پروفایل پزشک آورده شده است.

پروفایل دکتر منیژه جعفری

دکتر سولماز خراسانی مقدم

خانم دکتر سولماز خراسانی یکی دیگر از جراحان برتر شهر اردبیل هستند که زمان زیادی را به کسب تجربه در زمینه جراحی های زیبایی گذرانده اند. هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی می‌باشند. دکتر خراسانی در شهر اردبیل فعالیت میکنند و تابحال تعداد زیادی مراجع در زمینه جراحی زیبایی بینی داشته‌اند.
این جراح پرکار در ساختمان پزشکان اردبیل، واقع در خیابان نوعی اقدم طبابت میکند.
بیشتر بینی‌های ساخته‌ی دست دکتر رشیدی به سبک کاملا طبیعی تراشیده و آراسته شده‌اند. شاید اکثر افرادی که مایل به انجام عمل بینی طبیعی هستند، آقایان باشند. البته کم نیستند خانم هایی که ظاهر نچرال می‌پسندند و به دنبال سادگی هرچه بیشتر صورتشان هستند. پیشنهاد میشود آقایان و خانم های طبیعی‌پسند سری به صفحه دکتر خراسانی بزنند.

دکتر سولماز خراسانی مقدم

دکتر ضیا دادگر

آقای دکتر ضیا دادگر جراح با سابقه شهر پارس آباد هستند که سابقه ی زیادی در زمینه جراحی های ترمیمی و بازسازی صورت و بدن دارند. تخصص ایشان جراحی پلاستیک و زیبایی میباشد. هم اکنون هم عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی میباشند. سبک جراحی دکتر دادگر غالبا طبیعی و نیمه فانتزی میباشد. برای مشاهده کیس های پیچیده ترمیمی دکتر دادگر و دیدن نمونه عمل ها از پیج اینستاگرام شان دیدن فرمایید. برای اطلاع از آدرس پیج اینستاگرام دکتر دادگر به صفحه پروفایلشان مراجعه نمایید.

دکتر ضیا دادگر

دکتر محسن زارعی

آقای دکتر محسن زارعی جراح باتجربه در شاخه گوش، حلق و بینی هستند که در دو شهر اردبیل و تهران مشغول به فعالیت میباشند. با نگاهی به صفحه اینستاگرام دکتر زارعی میتوان فهمید که مراجعین این جراح در زمینه عمل های زیبایی بینی بسیار زیاد میباشد. یکی از پرتکرارترین مراجعین دکتر زارعی، بیمارانی هستند که بینی های گوشتی دارند که به خوبی جراحی شده اند. این امر نشان دهنده تبحر ایشان در زمینه جراحی زیبایی بینی می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه پروفایل دکتر زارعی مراجعه فرمایید.

دکتر محسن زارعی

دکتر سونیا صادق

خانم دکتر سونیا صادق جراحی که زیبایی تصاویر نمونه عمل های بینی در صفحه اینستاگرامشان زبانزد می‌باشد. تخصص ایشان جراحی های گوش و حلق و بینی می‌باشد. در حال حاضر محل فعالیتشان شهر اردبیل است. سبک جراحی ایشان بیشتر طبیعی و نیمه فانتزی می‌باشد. برای مشاهده نمونه عمل هایشان از صفحه پروفایل دیدن فرمایید. هم چنین برای دریافت اطلاعات تماس، آدرس پیج اینستاگرام شان و لوکیشن مطب به صفحه پروفایل شان مراجعه نمایید.

پروفایل دکتر سونیا صادق

دکتر حمیدرضا عجمی

آقای دکتر حمیدرضا عجمی از جراحان جوان و حرفه ای شهر اردبیل است که در مدت حدود ۱۰ سالی که در زمینه جراحی زیبایی فک و صورت فعالیت داشته است براستی توانسته نمونه کارهای زیبایی بیافریند. کیس های پیچیده در بین بیماران دکتر عجمی کم نیست. سبک غالب جراحی های دکتر عجمی طبیعی و نیمه فانتزی می‌باشد. جراحی های بینی با تکنیک پرزرویشن انجام می‌شود.
برای تماشای نمونه کارهای بیشتر و اطلاع از راه های ارتباطی از صفحه پروفایل دکتر عجمی دیدن فرمایید.

پروفایل دکتر حمیدرضا عجمی

دکتر سوره علاف اکبری

خانم دکتر سوره علاف اکبری فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیمی صورت و متخصص جراحی های گوش، حلق و بینی از دانشگاه تهران میباشد. در حال حاضر در شهرهای اردبیل و تهران جراحی بینی انجام میدهند. با توجه به نمونه عمل های پرشماری که در پیج اینستاگرام دکتر علاف اکبری دیده می‌شود تبحر ایشان در جراحی بینی کاملا به چشم می آید. اغلب جراحی ها به سبک طبیعی انجام شده است. موردی که جلب توجه میکند نمونه عمل های پلک میباشد. در صورتیکه قصد انجام جراحی همزمان پلک و بینی را دارید پیشنهاد میشود به صفحه ایشان سر بزنید.
بهتر است سری به صفحه اینستاگرام دکتر سوره علاف اکبری هم بزنید آی‌دی پیج در صفحه پروفایل پزشک آورده شده است.

پروفایل دکتر سوره علاف اکبری

دکتر رئوف ملاجوادی

جراح برتر دیگری که قرار است معرفی کنیم، دکتر رئوف ملاجوادی از جراحان پرکار شهر اردبیل است که زمان زیادی را به جراحی زیبایی بینی و صورت در شهر اردبیل و البته شهر باکو در کشور آذربایجان سپری کرده است.
دکتر ملاجوادی در ساختمان پزشکان شهریار، واقع در محله سرچشمه طبابت میکند.
بیشتر بینی‌های ساخته‌ی دست دکتر ملاجوادی به سبک کاملا فانتزی و نیمه فانتزی آراسته شده‌اند البته ناگفته نماند که مدل های طبیعی زیبایی هم در میان مراجعین دکتر ملاجوادی وجود دارد. پس با هر سلیقه ای که باشید، شما هم میتوانید از بیماران دکتر ملاجوادی باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای نمونه کارهای بیشتر به صفحه پروفایل دکتر ملاجوادی سر بزنید.

دکتر رئوف ملاجوادی

دکتر بابک موهی

آقای دکتر بابک محی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در شهر اردبیل می‌باشد. دکتر محی علاوه بر عمل بینی‌، جراحی زیبایی پلک و تزریق ژل و بوتاکس هم انجام میدهند.

دکتر بابک موهی

دکتر منوچهر مهاجری

آقای دکتر منوچهر مهاجری جراح باسابقه از شهر اردبیل که بیش از ۲۰ سال در زمینه جراحی های صورت و بینی تجربه دارد.
این جراح باتجربه در محله سرچشمه طبابت میکند.
بیشتر بینی‌های ساخته‌ی دست دکتر مهاجری غالبا به سبک کاملا طبیعی جراحی شده است. در میان نمونه عمل های ایشان مراجعین زیادی با انحراف تیغه بینی وجود داشت که به خوبی انحرافشان اصلاح شده بود. پیشنهاد ما به زیباجویانی که قصد عمل بینی به سبک طبیعی دارند و یا اینکه دچار انحراف بینی هستند، این است که از نمونه کارهای این پزشک باتجربه دیدن کنند.

پروفایل دکتر منوچهر مهاجری

دکتر عبدالحسین مهدی نژاد

دکتر عبدالحسین مهدی نژاد از جراحان بینی شهر اردبیل است که تجربه زیادی در زمینه عمل زیبایی بینی داشته است. ایشان دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران در شاخه گوش، حلق و بینی میباشد و طرح خود را در بیمارستان امیراعلم گذرانده است. متاسفانه اطلاعات زیادی از ایشان در دست نیست، برای کسب اطلاع از نمونه جراحی های ایشان بهتر است مراجعه حضوری به مطب داشته باشید. برای اطلاع از آدرس، شماره تلفن و پیج اینستاگرام دکتر مهدی نژاد از صفحه پروفایل ایشان دیدن فرمایید.

پروفایل دکتر عبدالحسین مهدی نژاد

بنظر شما جراح بینی خوب کیست؟

جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی‌های پرطرفدار می‌باشد و سالانه افراد زیادی تصمیم به این نوع جراحی می‌گیرند اما متاسفانه تعداد قابل توجهی از زیباجویان از نتیجه عمل و ظاهر بینی‌شان راضی نیستند و پس از گذشت چند ماه تصمیم به عمل ترمیمی میگیرند.
آیا مشکل در انتخاب جراح است یا عوامل دیگری هم در موفقیت عمل زیبایی بینی تاثیر دارد؟
فاکتورهای متعددی برای موفقیت آمیز بودن جراحی بینی می‌توان برشمارد از جمله؛ در وهله ی اول تخصص و تجربه پزشک است. مورد دوم، مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بینی و یکی دیگر از فاکتور های تعیین کننده، نوع بینی زیباجو می‌باشد.


 • تخصص جراح

 • نوع بینی زیباجو

 • مراقبت‌های بعد از عمل


مسئولیت پذیر و با وجدان: جراحان بسیاری هستند که با کمی پرس‌وجو از بیمارانشان به وجدان کاری‌شان پی خواهید برد و البته از طرفی جراحانی هم هستند که متاسفانه اولیت‌های مالی‌شان بالاتر از اولویت‌های اخلاقی‌ست. جراح بینی خوب برای بیمارش ارزش زیادی قائل است و پیش از عمل زمان کافی به او اختصاص می‌دهد تا کاملا از قصد و هدف و سلیقه‌ی او در ارتباط با ظاهر بینی مطلع شود. این امر احتمال رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب برای زیباجو را افزایش میدهد.
در میان نزدیکان شاید دیده یا شنیده باشیم، جراحانی که پس از عمل بینی، هنگامی که زیباجو بنا به دلایل منطقی از ظاهر بینی راضی نبوده، پزشک بدون دریافت هزینه‌ای مجددا بینی زیباجو را جراحی کرده و تا زمان رسیدن زیباجو به آرامش و رضایت او را همراهی کرده است. بهتر است به سراغ بیماران و مراجعین قبلی پزشک مورد نظر بروید و در این باره تحقیق کنید.

انتخاب بهترین جراح بینی در اردبیل


 • تا اینجا کمی در رابطه با نحوه انتخاب جراح صحبت کردیم. بهتر است با راهکارهای کاربردی تر به موضوع انتخاب « جراح بینی خوب » بپردازیم.

 • به سراغ بیمارانی برویم که پیش از این جراحی بینی انجام داده اند. میزان رضایتمندی‌شان را بسنجیم و به خوبی به راهنمایی‌هایشان توجه کنیم.

 • به سراغ سوابق کاری و رزومه جراح موردنظر برویم. از طریق وب سایت پزشک و پیج اینستاگرام پزشک اطلاعات خوبی میتوان جمع آوری کرد.

 • بد نیست کمی به سراغ فروم ها یا اتاق های گفتگوی مجازی با موضوع عمل بینی برویم و نظر کاربران را بررسی کنیم.

 • بررسی نمونه کارها و تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی بیماران در وبسایت یا پیج اینستاگرام پزشک (البته بهتر است به تصاویر اعتماد زیادی نکنید زیرا خیلی از جزییات در تصویر قابل رویت نیست).

 • گفتگوی حضوری با زیباجویانی که سابقه عمل بینی با پزشک مورد نظرتان داشته اند و بررسی رضایتمندی زیباجویان. (بهتر است به مطب پزشک مراجعه کنید)

 • همچنین، تحقیق درباره کیفیت بیمارستان یا کلینیک نیز به شما در انتخاب جراح بینی کمک خواهد کرد.

 • اما نکات دیگری هم وجود دارد که در انتخاب جراح بینی به آن‌ها توجه کنید. به عنوان مثال، تحصیلات و تجربه جراح، نظرات و تجربه بیماران قبل و همچنین صحبت با جراحان دیگر می‌تواند به شما در انتخاب جراح بینی مناسب کمک کند.

نظرات