بالا

دکتر حمیدرضا عجمی

لوکیشن مطب دکتر حمیدرضا عجمی
دکتر حمیدرضا عجمی

در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر عجمی انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

نمونه کار دکتر عجمی (عمل بینی دارای انحراف)

تصاویر مربوط به قبل و تنها ۲ ماه پس از عمل زیبایی بینی یا همان راینوپلاستی می‌باشد. همانطور که در تصاویر بعد از عمل پیداست انحراف تیغه بینی به خوبی برطرف شده و مدل بینی به فرم طبیعی و کاملا نچرال درآمده است. تیغه بینی در نمای نیم رخ کاملا صاف و بدون قوس و خمیدگی می‌باشد. داخل حفره ها (سوراخ های بینی) از نمای مقابل مشخص نیست. نوک بینی با زاویه ۱۱۰ درجه کمی به بالا کشیده شده و ظاهر شکیل‌تری پیدا کرده است.

نظرات درباره عمل بینی کج توسط دکتر عجمی

تینا, کاربر سایت
سلام ببخشید بعد از عمل انحراف ظاهری بینی کاملا از بین میره؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: جواب قطعی رو پس از معاینه میشه داد ولی نمیشه گفت صددرصد انحراف از بین میره و ممکنه مقداری از انحراف باقی بمونه.
سارا, کاربر سایت
آیا دکتر عجمی مدل نیمه فانتزی هم عمل میکنه؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: بله، در میان نمونه عمل های دکتر عجمی تعداد قابل توجهی مدل نیمه فانتزی هم دیده میشه.
سمانه, کاربر سایت
بینی من انحراف داره و یک بار برای ویزیت پیش یه جراح دیگه رفتم، بهم گفتن بعد از عمل احتمال داره تنفس صدادار داشته باشم میشه شما هم نظرتون رو بگید!؟
پاسخ مجله راینوپلاستی: بهتره برای پاسخ بهتر یه ویزیت حضوری با دکتر عجمی داشته باشید و تصویر سیتی اسکن رو هم همراه داشته باشید تا پاسخ دقیقتری از جراح بگیرید.

نمونه کار دکتر عجمی (عمل همزمان چانه و بینی)

تصاویر قبل و بلافاصله بعد از عمل همزمان راینوپلاستی و عمل جینوپلاستی توسط دکتر حمیدرضا عجمی را مشاهده کردید. چانه‌ی این بیمار عزیز به روش اوستئوتومی استخوان چانه به جای استفاده از پروتز انجام گرفت. از مهمترین مزیت های این شیوه نسبت به استفاده از پروتز چانه، عدم بش پوستی و عدم بروز عفونت می‌باشد. هم‌چنین بینی به فرم نیمه فانتزی به همراه قوس ملایم و تیپ کمی سربالا طبق سلیقه بیمار به خوبی جراحی شد.

نمونه کار دکتر عجمی (بینی کج)

قبل و ۱ سال پس از جراحی بینی؛ با توجه به تصویر، بینی غضروفی-استخوانی با پوست نسبتا ضخیم می‌باشد. افتادگی، قوز استخوانی و نوک توپی شکل، باعث گردیده بینی ظاهر بدی پیدا کند. دکتر عجمی با کمک جراحی سپتوراینوپلاستی توانسته به خوبی معایب این بینی را برطرف سازد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تیپ بینی به صورت کاملا باریک و زیبایی آراسته شده، قوز و بیرون زدگی بینی جای خود را به یک تیغه صاف و زیبا داده است و نهایتا مدل بینی طبیعی و بدون نقص کاملا به چشم می‌آید.

نمونه کار دکتر عجمی (بینی گوشتی)

تصاویر قبل و ۵۰ روز بعد از عمل بینی؛ باز هم یک بینی زیبا به سبک طبیعی،‌ اما این بار بینی گوشتی با پره‌های نسبتا بزرگ و پوستی ضخیم که به سبک طبیعی اصلاح و زیبا شده است. همانطور که می‌بینید بینی هنوز هم متورم است و نیاز است حداقل ۴-۸ ماه صبوری کرد تا شکل نهایی بینی نمایان شود.

نمونه عمل دکتر عجمی در اردبیل (عمل بینی استخوانی دارای قوز)

تصاویر قبل و ۳ ماه بعد از عمل بینی؛ بینی این زیباجو استخوانی است همراه با قوز و بیرون زدگی نسبتا زیاد تیغه بینی به همراه مقداری افتادگی است. دکتر عجمی با کمک جراحی راینوپلاستی تیغه بینی را کاملا اصلاح کرده است و طبق سلیقه زیباجو با زاویه ۱۱۰ درجه کمی به سمت بالا متمایل شده است. قوز بینی کاملا برطرف شده است. در کل سایز بینی هم به اندازه قابل توجهی کوچک شده است.

نمونه عمل دکتر عجمی در اردبیل (عمل بینی مردانه)

تصاویر قبل و ۴ ماه بعد از عمل بینی؛ بینی این آقا مقداری افتادگی و بیرون زدگی نسبتا زیادی دارد. دکتر عجمی با کمک جراحی راینوپلاستی تیغه بینی را کاملا اصلاح کرده است و طبق سلیقه زیباجو به فرم کاملا طبیعی درآورده است. مقداری افتادگی بینی و پهنی نوک و پره های بینی کاملا برطرف شده است. در کل سایز بینی هم به اندازه قابل توجهی کوچک شده است و زیبایی صورت چندین برابر شده.

نظرات درباره دکتر حمیدرضا عجمی جراح بینی در اردبیل

در میانه مطلب تعدادی از نظرات کاربران پیج و سایت در مورد جراحی های دکتر حمیدرضا عجمی را مشاهده کردید. در ادامه هم تعدادی کامنت درباره دکتر عجمی جراح بینی در شهر اردبیل ملاحظه خواهید کرد. هم چنین میتوانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان اردبیل بخوانید و بپرسید.

تصاویر نمونه عمل های عمل بینی توسط دکتر عجمی

رضایت مراجعین دکتر عجمی

نظرات

anill
04/23/2024 - 11:57 صبح
اصلا کار دکتر خوب نیس من عمل کردم خیلی پشیمونم
پاسخ
پاسخ شما:
sima
05/13/2024 - 10:17 صبح
میشه بگی چرا راضی نیستی؟ من خیلی تعریف دکتر عجمی رو شنیدم نمونه هاشم واقعا خوب بوده

دیگر جراحان اردبیل