بالا

دکتر منوچهر مهاجری

جراح گوش و حلق و بینی در اردبیل
لوکیشن مطب دکتر منوچهر مهاجری
دکتر منوچهر مهاجری

آقای دکتر منوچهر مهاجری متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و جراح سر و گردن به شماره نظام پزشکی ۱۵۱۷۵ با بیش از ۲۰ سال سابقه ی طبابت در شهر اردبیل خدمات جراحی زیبایی صورت را ارائه می‌دهد. در ادامه چند نمونه از جراحی های زیبایی بینی در شهر اردبیل را مشاهده خواهید کرد که توسط آقای دکتر مهاجری انجام گرفته است. با ما همراه باشید…

نمونه کار دکتر منوچهر مهاجری (عمل بینی مردانه کج)

در نمونه هایی که مشاهده می‌فرمایید نمونه بینی‌های مردانه، استخوانی و دارای انحراف شدید میباشد.در این تصاویر نمونه‌های بینی مردانه دارای انحراف شدید قرار داده شده است همانطور که می‌بینید بینی بیمار پس از جراحی کاملا اصلاح شده و اثری از انحراف تیغه بینی وجود ندارد. همانطور که مشاهده میکنید معایب بینی البته با حفظ ظاهر مردانه کاملا برطرف شده است. بینی طبق خواسته زیباجو به فرم طبیعی و با زاویه بسیار کم به سمت بالا و بدون قوس تیغه بینی جراحی شده است. برای مشاهده نمونه عمل های بیشتر از بینی های مردانه می‌توانید از صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر مهاجری بازدید فرمایید.

نمونه کار دکتر منوچهر مهاجری (عمل طبیعی دخترانه)

در این قسمت دو نمونه از بینی های استخوانی-غضروفی با نوک نیمه گوشتی انتخاب شده که همانطور که می بینید نتیجه عمل بسیار عالی و متفاوت می باشد . زاویه تیپ و قوس تیغه بینی کاملا طبیعی شده است.

نمونه کار دکتر مهاجری (بینی مردانه)

بینی های مردانه به دلیل لزوم نیاز به حفظ ظاهر مردانه از حساسیت بالایی برخوردارند. در این نمونه عمل های بینی قواعد عمل بینی مردانه به خوبی رعایت شده و حاصل عمل کاملا مردانه و زیبا می‌باشد.

نظرات درباره دکتر منوچهر مهاجری در اردبیل

در ادامه تعدادی کامنت درباره دکتر مهاجری جراح بینی در شهر اردبیل ملاحظه خواهید کرد. هم چنین می‌توانید در قسمت پاتوق سوال و جواب های بیشتری در ارتباط با جراحی های جراحان اردبیل بخوانید و بپرسید. پیشنهاد میکنیم در پاتوق نظرات شرکت کنید.
لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

نظرات

دیگر جراحان اردبیل